Jak podniká marketingová čarodějnice Madla Čevelová

Délka: 21 minut

Zajímavý rozhovor o tom jak podniká a pracuje s marketingová čarodějnice Magda Čevelová, který připravil portál NaVolneNoze.cz.

Kdo je Magda Čevelová

Magda Čevelová, která si říká "marketingová čarodějnice" v přednášce vysvětlí vše ohledně tvorby cen. Dozvíte se jak vlastně ceny stanovovat, co do nich musíme zahrnout a jak vytvářet ceníky tak, abychom to vše vycházelo. Ze své dlouholeté praxe má spoustu zkušeností, vystudovala psychologii a pedagogiku a od roku 2013 radí všem, kdo si potřebují (jak sama říká) utřídit myšlenky, vidět situaci jinak a správně se rozhodnout. Poradí ale i těm, kdo potřebuje znovu získat energii a chuť podnikat.

Kdo stojí za rozhovorem

Autor videa a rozhovoru je Robert Vlach a jeho portál nezávislých profesionálu Na volné noze. Na YouTube kanálu tohoto portálu najdete desítky dalších velice zajímavých rozhovorů s lidmi ze všech možných oblastí podnikání. Majitel tohoto portálu je velice zkušeným podnikatelem, který má za sebou desítky projektů a od roku 2005 působí jako lektor a plně se věnuje rozvoji osobního podnikání. V roce 2017 byl oceněn jako živnostník roku v Moravskoslezkém kraji. Kromě všech těchto úspěchů dělá skvělé rozhovory se zajímavými lidmi.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru