Jak podniká grafik a karavanový nomád Vítězslav Válka

Délka: 31 minut

Rozhovor o tom jak podniká a pracuje na svých cestách „karavanový grafik“ Víťa Válka.  Tento zajímavý a inspirativní rozhovor připravil portál NaVolneNoze.cz

Kdo je Víťa Válka

Ví'ta Válka je grafik, který větší část roku pracuje doma ve své kanceláři a zbytek roku tráví na cestách v karavanu odkud však také pracuje na svých zakázkách. Plní si tak svůj sen být i několik měsíců v kuse na dovolené, ale přitom nepřijít o příjem, na který je zvyklý. Jak dokáže skloubit dohromady práci, cestování a rodinu? Jaké má vybavení na cestách po Evropě? To vše se dozvíte v rozhovoru ve videu, které pro nás připravuje portál Na volné noze.

Kromě zajímavého povídání o cestování nám Víťa prozradí co vše této vysněné práci předcházelo a jaké má další drobné pasivní příjmy kromě tvorby grafiky. Rozhovor je velice inspirativní a kdo se chce vydat na podobnou cestu, ten zde najde plno informací.

Kdo stojí za rozhovorem

Autor videa a rozhovoru je Robert Vlach a jeho portál nezávislých profesionálu Na volné noze. Na YouTube kanálu tohoto portálu najdete desítky dalších velice zajímavých rozhovorů s lidmi ze všech možných oblastí podnikání. Majitel tohoto portálu je velice zkušeným podnikatelem, který má za sebou desítky projektů a od roku 2005 působí jako lektor a plně se věnuje rozvoji osobního podnikání. V roce 2017 byl oceněn jako živnostník roku v Moravskoslezkém kraji. Kromě všech těchto úspěchů dělá skvělé rozhovory se zajímavými lidmi.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru